Najciekawsze żyrandole do mieszkania

6 sty 2017

Najciekawsze żyrandole do mieszkania

Żyrandol to taki przedmiot, bez którego nie można się obyć. Odpowiednio przygotowany pod kątem danego mieszkania będzie rzucać snop światła na czytaną książkę albo też gazetę w czasie wieczoru. Trudno będzie wyobrazić sobie funkcjonowanie bez tego. Jak więc to dobrze wykorzystywać? Przedstawiamy więc kilka interesujących propozycji.

Lampy na sufit

Eleganckie sufitowe lampy to idealne rozwiązanie, gdy chodzi o wnętrza w stylu angielskim, klasycznym czy industrialnym. W tym ostatnim pełnić mogą rolę kontrastową czy skupiającą na nich swoją uwagę. Na pewno takim elementem ponadczasowym będzie między innymi żyrandol mocno zdobiony. Wykonuje się je z pięknych, błyszczących kamieni, które prezentują się doskonale nie tylko w barokowych wnętrzach. Będzie można je także dopasować do stylu glamour w niektórych mieszkaniach. To piękna, dekoracyjna opcja, która ma wyjątkowe żarówki, których we współczesnych lampach LED nie będzie.

Lampa wisząca

Lampa wisząca poza dekoracyjnym i pełnym przepychu wyglądem może nadawać lekkości czy wyjątkowego klimatu. Uwagę będą zwracać również żyrandole, które mają motywy kwiatowe czy wykonane z delikatnych materiałów. Warto również sprawdzić jak wyglądają produkty wykonywane ręcznie, które są zawsze piękniejsze i świetnie się prezentują. Ten żyrandol ozdobny stanie się doskonałym dodatkiem do każdego salonu.

Żyrandole do salonu

Jeśli ktoś chce stawiać na nowoczesne a jednocześnie eleganckie połączenia będzie dobrze warto zwracać uwagę na to jak wyglądają wiszące elementy metaliczne. Prosty, chłodny design, który będzie łączony z kryształowymi kamieniami na cienkich sznureczkach to takie rozwiązanie pasujące do miłośników minimalizmu. Do tego typu żyrandoli nie trzeba mieć wiele dodatków, ponieważ on sam w sobie będzie już dekoracyjny. Jeśli będziemy chcieli mieć doskonały żyrandol przede wszystkim musimy przemyśleć co tych wnętrz będzie pasowało najlepiej. Warto dobrze zapoznać się z różnymi propozycjami, by rzeczywiście decyzję podejmować racjonalnie.

Dobrze trzeba również dobrać wszelkie dodatki, dzięki którym właśnie to nasze wnętrze będzie miało wyjątkowy charakter.